وبلاگ


این دوره برای چه کسانی مناسب هست؟ • صاحب کسب و کار سنتی یا اینترنتی • بیکارها • کسی که بازارش کساده و به فکر ارتقای فروش هست • دانشجوی بیکار • کارمندی که دنبال شغل دوم هست • اونهایی که میخان از منزل خودشون کاسبی کنن (دور کاری) • مدیر فروش، پرسنل فروش و روابط عمومی

ادامه مطلب ...

برای خرید بهترین کتاب کودک مشهد پیشنهاد ما به شما خریدن از سایت داستانت است. داستانت اولین و بزرگترین فروشگاه خرید کتاب اختصاصی برای کودکان به طور آنلاین است که برای اولین بار در کشور دست به این اقدام جالب زده است. داستانت کودک شما را قهرمان قصه های کتاب کودکانه در مشهد می کند و اسم و عکس او را در آ

ادامه مطلب ...

برای خرید کتاب کودک یزد، پیشنهاد ما به شما سایت داستانت است که برای اولین بار در کشور این امکان را برای شما یزدی های عزیز فراهم کرده تا کودکتان را قهرمان کتاب داستان در یزد کنید. کتاب های داستانت دارای بعد روانشناسی هستند و جدا از اینکه سرگرم کننده و لذت بخش هستند، آموزشی و درمان کننده ی اختلالات رف

ادامه مطلب ...

خرید کتاب کودک در اصفهان را برای اصفهانی ها آسان کرده ایم. با توجه به استقبال بیش از حد اصفهانی ها برای خریدن کتاب کودک شخصی سازی شده، داستانت که بزرگترین فروشگاه کتاب کودک اصفهان است، به مردم اصفهان این امکان را داده است که زیبا ترین و جذاب ترین و آموزشی ترین کتاب های کودکانه را به طور آنلاین سفارش

ادامه مطلب ...

اگر به دنبال خاص ترین کتاب کودک تهران می گردید و در عین حال دوست ندارید درگیر ترافیک و سختی های رفتن حضوری در تهران بشوید پیشنهاد ما به شما این است که کتاب داستان کودکانه در تهران را از داستانت به طور آنلاین خریداری کنید. داستانت همه ی سختی های راه مطالعه را برای کودک شما آسان کرده است.

ادامه مطلب ...

کتاب لجبازی کودکان و به عبارتی کتاب کودکان ناسازگار در داستانت، طراحی شده است تا این اشکال رفتاری را با داستان برای رفع لجبازی کودکان، در کودک شما اصلاح کند.

ادامه مطلب ...

اگر بپرسید کتاب کودک چیست؟ در جواب می گوییم کتاب کودک در بر گیرنده ی قصه ای است که دارای شروع، بدنه ی اصلی و یک پایان می باشد. یک قصه ی کودکانه دارای تصاویر و نقاشی های روایی زیبایی نیز هست. کتاب های کودکانه در داستانت هم از این امر مستثنی نیستند.

ادامه مطلب ...

اگر می خواهید کتاب کودک خود را بسازید باید بدانید که ساخت کتاب کودک در داستانت بسیار ساده است. شما می توانید در داستانت هر قصه و ماجرایی را که می خواهید کودکتان در آن قرار بگیرد را برای ما بفرستید تا برای شما طراحی و چاپش کنیم.

ادامه مطلب ...

کتاب تغذیه کودک ساده ترین راه برای آشتی دادن کودک شما با غذاهاست. کتاب تغذیه کودک می تواند به آسانی به کودک شما آموزش بدهد که چگونه عادت های بد غذایی اش را ترک کند و اینکه چگونه غذاهای سالم و مفید بخورد.

ادامه مطلب ...

کتاب تربیت کودک و کتاب روانشناسی کودک در داستانت جوری طراحی شده است که بتواند مشکلات رفتاری و اخلاقی کودکان را اصلاح کرده و به تربیت آنان کمک کند. کتاب تربیت کودک در داستانت برای مشکلاتی مثل دروغگویی، لجبازی کردن، تنبلی کردن، شب ادراری و... کتاب هایی تدارک دیده است که می تواند همه ی این مشکلات را رف

ادامه مطلب ...

فروش کتاب کودک را به طور اینترنتی بسیاری از سایت ها انجام می دهند؛ اما داستانت برای اولین بار در کشور فروش کتاب کودک و به عبارتی فروش قصه های کودکانه را به صورتی خاص انجام داده است. داستانت فروش کتاب کودک را به طور آنلاین و به طور اختصاصی انجام می دهد.

ادامه مطلب ...

کتاب کودک حل مساله وبه طور کلی هر کتاب برای هوش کودکان، دارای ارزشمند ترین اهداف تربیتی و آموزشی می باشد. از طریق تقویت مهارت حل مساله است که می توانیم کودکان را برای سن بزرگسالی و ورود به بحران های زندگی آماده کنیم.

ادامه مطلب ...

کتاب کودک با تخفیف در داستانت به این صورت است که با خریدن پنج کتاب قصه از ما، پادکست آن ها را به طور رایگان به شما خواهیم داد و اگر اولین بارتان است که سفارش می دهید با خرید سه کتاب، کتاب کودک تخفیف دار شامل شما می شود به این صورت که پادکست های رایگان خواهید گرفت.

ادامه مطلب ...

کتاب هدیه برای کودک در داستانت خاص ترین و هیجان انگیز ترین و ماندگار ترین کادویی است که می توانید برای مناسبت های مختلف به کودکتان بدهید. کتاب هدیه برای کودک فواید زیادی دارد؛ زیرا به کودک لذت می دهد و او را با دنیای کتاب آشنا می کند و اثرات فایده بخش زیادی در رشد شخصیت او دارد.

ادامه مطلب ...

کتاب طراحی کودکان در داستانت کتابی است که کودک شما در آن می تواند نقاشی های زیبا و شاد و رنگارنگی بکشد. کتاب طراحی کودکان در داستانت برای تقویت مهارت دست ورزی و برای تقویت خلاقیت و هوش کودک شما پی ریزی شده است.

ادامه مطلب ...