کتاب کودک چیست؟

 

اگر بپرسید کتاب کودک چیست؟ در جواب می گوییم کتاب کودک در بر گیرنده ی قصه ای است که دارای شروع، بدنه ی اصلی و یک پایان می باشد. یک قصه ی کودکانه دارای تصاویر و نقاشی های روایی زیبایی نیز هست. کتاب های کودکانه در داستانت هم از این امر مستثنی نیستند. کتاب کودک در داستانت شخصی سازی شده است. یعنی از عکس و اسم کودک شما در کتاب استفاده می کند و کودک شما را قهرمان قصه ها می کند. کتاب های کودکانه برای کودکان خردسال در داستانت دارای تصاویر بیشتر و متن کمتری هستند زیرا کودکان با تصاویر بیشتر ارتباط برقرار می کنند و هر چه سن کودک بالاتر برود مقدار متن در کتاب بیشتر می شود و تصاویر کمتر می شوند. کتاب کودک در داستانت وسیله ای برای رشد خلاقیت و هوش کودکان شما است که فواید بسیار دیگری نیز برای او دارد که در ادامه آن ها را ذکر خواهیم کرد.

برای خرید کتاب داستان برای کودکتان بصورت شخصی سازی شده، میتوانید از هرکجای کشور که هستید از طریق لینک زیر ثبت نام و سپس ثبت سفارش کنید و کل فرآیند را زیر 10 دقیقه انجام دهید. کتاب شما کمتر از 1 هفته با ارسال رایگان به دستتان خواهد رسید.

خرید کتاب داستان

 

اگر در انتخاب کتاب داستان نیاز به کمک دارید با مشاورین ما تماس بگیرید.

کتاب داستان

ویژگی های کتاب کودک خوب چیست؟

برای دانستن این ابتدا باید بدانیم کتاب کودک چیست؟ کتاب کودک قصه ای است که به کمک تصاویر مطلبی را به کودک شما آموزش می دهد. ویژگی های یک کتاب کودک خوب این است که در قصه ی آن ماجرایی روایت می شود که ابعاد مجهولی دارد و کنجکاوی کودک شما را برمی انگیزد. مورد دیگر پیوستگی وقایع قصه و پشت سر هم آمدن وقایع است که به ذهن کودک نظم و منطق خاصی را می دهد. ویژگی دیگر یک کتاب کودک خوب این است که پایانی باز داشته باشد و داستان کشش داشته باشد و کودک را ترغیب کند به شنیدن یا خواندن ادامه ی آن.

 

لذت بردن از یک داستان کودکانه را تنها با داستانت تجربه کنید.

 

 ویژگی دیگر یک کتاب کودک خوب این است که کودک شما بتواند خودش را به جای شخصیت اصلی کتاب تصور کند و از این طریق لذت و شادی کسب کند. كودك شما با  قصه های خوب با مشكلات و مسائل زندگی بیشتر آشنا می شود و مهارت های اجتماعی بیشتری را کسب می کند. بعد از دانستن این که کتاب کودک چیست  و ویژگی های خوب یک کتاب کودک چیست؟ باید بگوییم داستانت برای اولین بار در کشور مفید ترین کتاب های کودکانه را طراحی و چاپ کرده است که در آن ها کودک شما می شود شخصیت اصلی کتاب و از هر کجای کشور که باشید، خواندن آن ها می تواند برای کودک شما بسیار مفید باشد.

کتاب داستان

فواید کتاب کودک چیست؟

اگر می خواهید بدانید فایده ی کتاب کودک چیست؟ باید بگوییم: قصه گویی برای کودک، فاصله ی بین توانایی خواندن و قابلیت درک کردن است. به عبارت دیگر آن دسته از كودكان كه در سن  خردسالی به قصه ها گوش داده اند و با اصوات و مفهوم آنها به طور شنیداری آشنا شده اند، وقتی به سن مدرسه می رسند در برخورد با شكل نوشتاری واژه ها مفهوم آنها را راحت تر یاد می گیرند ودرك می كنند. وقتی شما بعنوان بزرگسال برای کودکتان کتاب می خوانید به او یاد می دهید که کتاب کودک چیست؟ کودک شما در حین قصه گویی شما فرصت ابراز احساسات و بیان نظر و عقیده اش را دارد و این به رشد خلاقیت و افزایش مهارت های اجتماعی اش بسیار کمک می کند.

 

کتاب های داستانت از کودک شما فردی خلاق، باهوش و موفق می سازد.

 

قصه خواندن برای کودک جدا از اینکه چیزهای زیادی را به او آموزش می دهد باعث می شود کودک از قصه عبرت بگیرد و با آن به آرامش برسد. اگر دنبال مفید ترین کتاب های قصه برای کودکتان هستید پیشنهاد ما به شما کتاب های داستانت است که برای اولین بار در کشور با مدرن ترین شیوه به آموزش کودک شما پرداخته است.

کتاب کودک داستانی چیست؟

اگر می خواهید بدانید کتاب کودک یعنی چه و کتاب کوچک چیست؟ باید بگوییم کتابی داستانی است که در آن نقاشی های روایی و تصاویر کودکانه ای قرار گرفته است که روایت گر آن قصه ی به خصوص هستند. کتاب کودک داستانی از مجموعه وقایع و رویداد هایی تشکیل شده است که از هدف مشخصی پیروی می کنند و می توانند پایان مشخصی داشته باشند و یا دارای پایانی باز باشند. کتاب کودک داستانی دارای یک شروع و یک بدنه ی اصلی و یک پایان یا نتیجه گیری است. کتاب کودک داستانی در داستانت کودک شما را قهرمان قصه ها می کند.

 

با داستانت کودکتان را قهرمان قصه ها کنید.

 

یعنی اسم و عکس کودک شما بر روی جلد و در صفحات کتاب قرار می دهد و ذهن او را درگیر ماجرای آن قصه می کند و کودک شما با قرار دادن خودش به جای شخصیت اصلی آن قصه، سریع تر پند ها و نکات آموزشی آن کتاب کودک را فرا می گیرد. حال که دانستیم کتاب کودک چیست؟ و چه فایده هایی دارد در مبحث بعدی به تشریح کتاب داستان اختصاصی کودکانه و فواید آن می پردازیم.

خرید کتاب داستان

 کتاب داستان

کتاب کودک اختصاصی چیست و چه اهمیتی دارد؟

حال که گفتیم کتاب کودک چیست؟ و فوایدش چیست؟ به تشریح این می پردازیم که کتاب کودک اختصاصی چیست. باید بگوییم داستانت برای اولین بار در کشور دست به اقدام جالبی زده است یعنی اسم و عکس کودک شما را در صفحات کتاب و بر جلد آن کتاب قرار داده است و از این طریق ذهن کودک شما را درگیر آن قصه کرده است و توجه کودک شما را بیشتر به آن داستان و پیام های آموزنده اش جلب کرده است.

 

داستانت برای اولین بار در کشور کتاب کودک اختصاصی برای کودک شما می سازد.

 

کودک شما وقتی ببیند خودش را که به جای شخصیت اصلی کتاب قرار گرفته است، بیشتر به آن کتاب قصه توجه می کند و پند های آموزنده ی آن کتاب را بیشتر در زندگی اش به کار می گیرد. شما می توانید دلنوشته ای از خودتان را نیز که برای کودکتان نوشته اید برایمان بفرستید تا در صفحه ی اول کتاب برای کودکتان چاپ کنیم. کتاب اختصاصی برای کودک می تواند بهترین هدیه برای نشان دادن عشقمان به کودکمان باشد.

تصویرسازی کتاب کودک چیست؟

شاید بپرسید تصویر سازی کتاب کودک چیست؟ باید بگوییم تصویر سازی مهم ترین رکن کتاب های کودکانه است. به ویژه در کتاب هایی که برای کودکان خردسال است. در کتاب های کودکان خردسال معمولا از تصاویر کارتونی و رنگارنگ بزرگی استفاده می شود؛ زیرا کودکان با دنیای رنگ ها و تصاویر بسیار ساده تر و زودتر تر ارتباط می گیرند تا با کتاب هایی که در آن ها متن بیشتری وجود داشته باشد. این کتاب ها کودک شما را خسته می کنند؛ اما کتابی که پر از نقاشی های زیبا و بامزه باشد به کودک شما لذت می دهد و به او یاد می دهد که چطور از قصه درس بگیرد. داستانت برای اولین بار در کشور کتاب های خردسال را به صورت شخصی سازی شده ارائه می دهد. یعنی اسم و عکس کودک شما را در کتاب قرار می دهد و صورت او را به جای صورت شخصیت اصلی کتاب قرار می دهد و از این طریق اثر زیادی می کند در رشد خلاقیت کودک.

کتاب داستان

آموزش از طریق کتاب کودک یعنی چی؟

می دانید آموزش از طریق کتاب کودک چیست؟ و به چه نحوی است؟ ما در داستانت در قالب داستان هایی زیبا و شاد و آموزنده مواردی مثل عشق و دوست داشتن، احترام گذاشتن، درس خوان بودن، حسادت نکردن، کتاب خوان بودن و... را به کودک شما یاد می دهیم. همچنین برای مسائل و مشکلاتی مثل شب ادراری، لجبازی و پرخاشگری کودک و... نیاز کتاب برای کودکان داریم. کتاب های آموزشی در داستانت شخصی سازی شده اند یعنی در آن ها اسم و عکس کودک شما قرار می گیرد و کودک شما می شود شخصیت اصلی آن کتاب قصه برای کودک. اگر به دنبال ساده ترین راه برای آموزش کودکتانو اصلاح رفتاری او هستید پیشنهاد ما به شما کتاب های داستانت است. شما می توانید در هر کجای کشور که هستید کتاب شخصی مناسب کودکتان را سفارش دهید و با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن دریافتش کنید.

پادکست کتاب کودک چیست؟

اگر می خواهید بدانید پادکست کتاب کودک چیست؟ باید بگویم پادکست فایل صوتی و ورژن صوتی کتاب داستان کودکان است. کتاب های داستانت همگی دارای پادکست هستند و شما عزیزان می توانید در سایت داستانت پادکست کتاب ها را به طور رایگان دانلود کنید و گوش دهید که البته این پادکست ها با اسم کودکان دیگری هستند و شما می توانید برای کودک خودتان را هم سفارش بدهید. اگر بار اولتان باشد که می خواهید از داستانت خرید کنید، چنانچه سه کتاب بخرید پادکست ان ها برای شما رایگان خواهد بود و چنانچه پنج کتاب قصه از ما بخرید نیز پادکست کتاب ها برای شما راگان خواهد بود. پادکست کتاب کودک هدیه ی جالبی می تواند باشد برای کودک شما. شما می توانید شب ها قبل از خواب، پادکست اختصاصی اش را برایش پخش کنید و برای او آرامش و خوابی راحت را به ارمغان بیاورید.

بهترین فروشگاه کتاب کودک چیست؟

اگر می خواهید بدانید بهترین فروشگاه کتاب کودک چیست؟ باید بگویم سایت ها و فروشگاه های زیادی هستند که در زمینه ی فروش کتاب کودک فعالیت می کنند؛ اما از میان این ها سایت داستانت برای اولین بار در کشور کتاب کودک را به شیوه ای جدید طراحی کرده است. داستانت کودک شما را قهرمان قصه ها می کند و اسم و عکس او را در کتاب مخصوصش قرار می دهد. برای خریدن کتاب کودک باید ابتدا وارد سایت داستانت شوید و بعد از عضویت در سایت ما، نگاهی به لیست موضوعی کتاب های ما بیاندازید و سپس آن کتابی را که فکر می کنید مناسب سن، جنسیت و علاقمندی های کودکتان است را انتخاب کرده و سفارش دهید. کتابی که ثبت سفارشش کردید در کمترین زمان ممکن و با هزینه ارسال رایگان و درب منزلتان به دستتان می رسد.

خرید کتاب داستان

 کتاب داستان