کتاب لجبازی کودکان چگونه اثربخش است؟

 

کتاب لجبازی کودکان و به عبارتی کتاب کودکان ناسازگار در داستانت، طراحی شده است تا این اشکال رفتاری را با داستان برای رفع لجبازی کودکان، در کودک شما اصلاح کند. کتاب لجبازی کودکان در داستانت به وسیله ی قصه هایی شاد و زیبا با نقاشی های روایی رنگارنگ، به کودک شما کمک می کند تا به حرف پدر و مادر گوش کند و کارهایی را که به صلاحش است و آن ها از او می خواهند را انجام بدهد و کارهایی که برای او مضر است را انجام ندهد.

 

با داستانت دیگر نگران لجبازی کودکتان نخواهید بود.

 

مثلا کتاب لجبازی کودکان در قالب قصه ای درباره ی کلاغ هایی که در هوایی برفی زندگی می کنند، مادر کلاغ به کودک کلاغ می گوید روی برف ها راه نرو اما او به حرف مادرش گوش نمی کند و روی برف راه می رود و می میرد. این قصه در کتاب لجبازی کودکان به کودک شما می فهماند که اگر به حرف بزرگترش گوش ندهد چقدر همه چیز برایش گران تمام می شود و به ضررش است.

برای خرید کتاب داستان برای کودکتان بصورت شخصی سازی شده، میتوانید از هرکجای کشور که هستید از طریق لینک زیر ثبت نام و سپس ثبت سفارش کنید و کل فرآیند را زیر 10 دقیقه انجام دهید. کتاب شما کمتر از 1 هفته با ارسال رایگان به دستتان خواهد رسید.

خرید کتاب داستان

 

اگر در انتخاب کتاب داستان نیاز به کمک دارید با مشاورین ما تماس بگیرید.

کتاب داستان

جدیدترین کتاب ها برای کودکان لجباز

جدیدترین کتاب لجبازی کودکان را فقط از داستانت سفارش دهید. داستانت در کتاب لجبازی کودکان اسم و عکس کودک شما را در جلد و صفحات آن کتاب در مورد لجبازی قرار می دهد و کودک شما را قهرمان قصه ها می کند. جدیدترین کتاب لجبازی کودکان را فقط از داستانت می توانید تهیه کنید. شاید کتاب لجبازی کودکان را بتوانید در سایت ها و کتابفروشی های متعددی پیدا کنید؛ اما داستانت برای اولین بار در کشور کتاب لجبازی کودکان را به شیوه ای متفاوت ارائه داده است. داستانت با ارائه ی کتاب لجبازی کودکان، به شما این امکان را می دهد که علاوه بر وارد کردن اسم و عکس کودکتان، دلنوشته ای از خودتان را نیز به عنوان سفارش دهنده برای ما بفرستید تا برای کودکتان در صفحه ی اول کتاب چاپ کنیم.

چه کتاب هایی مناسب کودکان لجباز هستند؟

کتاب لجبازی کودکان در داستانت کتابی است که مناسب کودک لجباز شما می باشد. به طور کلی هر کتاب داستان لجبازی کودکانی که در قالب قصه به کودک شما پند هایی بدهد و از او یک کودک سازگار بسازد مناسب کودک لجباز شما است؛ مخصوصا اگر در چنین کتابی اسم و عکس کودک شما نیز وجود داشته باشد. در این صورت کودک شما با قرار دادن خودش به جای شخصیت های کتاب هم لذت زیادی می برد و هم سرگرم می شود و هم اعتماد به نفسش افزایش پیدا می کند و علاقه اش به خودش بیشتر می شود؛ چون خودش را به جای شخصیت اصلی کتاب لجبازی کودکان می بیند احساس مهم بودن به او دست می دهد و از این طریق ناسازگاری هایش کاهش پیدا می کند.

کتاب داستان

کتاب برای کودکان لجباز را از چه سایتی تهیه کنیم؟

کتاب لجبازی کودکان و یا کتاب برای کودکان لجباز را از سایت های مختلفی می توانید تهیه کنید. اما پیشنهاد ما به شما خریدن کتاب لجبازی کودکان از سایت داستانت است. شما می توانید به سادگی این خرید آنلاین را انجام دهید. بعد از وارد شدن به سایت داستانت و بعد از عضویت در سایت ما می توانید نگاهی به لیست موضوعی کتاب های ما بپردازید و آن کتاب لجبازی کودکان را که فکر می کنید مناسب کودکتان است یعنی بر اساس جنسیتش و یا علاقمندی هایش و سنش است را می توانید انتخاب کنید و ثبت سفارش کنید.

 

دیگر نگران لجبازی کردن کودکتان نباشید. داستانت برای شما برنامه های خوبی دارد.

 

شما می توانید دلنوشته ای از خودتان را نیز به عنوان سفارش دهنده برای کودکتان بنویسید تا در صفحه ی اول کتاب برایتان چاپ کنیم. شما می توانید همه ی این فرآیند را در زیر ده دقیقه انجام دهید. کتاب لجبازی کودکانی که ثبت سفارشش کردید در کمتر از یک هفته و با هزینه ارسال رایگان، درب منزل به دستتان می رسد.

خرید کتاب داستان

آیا کتابی برای کودکان لجباز وجود دارد؟

کتاب لجبازی کودکان و قصه های اصلاح کننده رفتار کودک در داستانت را از دست ندهید. کتاب لجبازی کودکان در داستانت جدا از اینکه اختلالات رفتاری کودکتان را اصلاح می کند، به او کمک می کند هوش و خلاقیت بیشتری داشته باشد و اعتماد به نفسش هم بالا برود و جدا از همه ی این ها سرگرم نیز بشود. اگر کودکی دارید که لجباز و بهانه گیر است هرگز به او باج ندهید؛ بلکه برای رفع شدن این مشکل او برایش کتاب لجبازی کودکان را بخوانید تا از پند های آموزنده ی آن کتاب لجبازی کودکان استفاده کند و درس عبرت بگیرد.

 

داستانت لجبازی کودکتان را با قصه برای همیشه از بین می برد.

 

کتاب لجبازی کودکان در داستانت کودک شما را قهرمان قصه ها می کند، یعنی اسم و عکس کودک شما را در صفحات آن کتاب قرار می دهد و از این طریق ذهن کودکتان را بیشتر درگیر مفاهیم آن کتاب لجبازی کودکان می کند و به او حس مهم بودن می دهد.

کتاب داستان

برنامه ی داستانت برای از بین بردن لجبازی کودکان

داستانت با کتاب لجبازی کودکانش آن هم به نحوی که کودک شما شخصیت اصلی و قهرمان قصه باشد، باعث رفع این مشکل رفتاری کودک شما می شود. اگر از لجبازی های کودکتان خسته شده اید، اگر کودکی سازگار و آرام می خواهید که در مسیری قدم بردارد که استعداد هایش شکوفا بشود، پیشنهاد ما به شما کتاب لجبازی کودکان در داستانت می باشد.

 

با داستانت از کودک لجبازتان یک کودک سازگار بسازید.

 

شما می توانید با خواندن کتاب لجبازی کودکان برای او هم موجب رشد هوش و خلاقیت او بشوید و او را سرگرم کنید، هم اینکه می توانید اعتماد به نفس او را زیاد کنید و به او احساس مهم بودن بدهید و هم می توانید اختلال رفتاری لجباز بودن و ناسازگار بودن او را اصلاح کنید. برای خرید آنلاین کتاب لجبازی کودکان کافی است وارد سایت داستانت شوید و پس از عضویت در آن اقدام به ثبت سفارش کنید. شما می توانید همه ی این فرآیند را زیر چهار دقیقه انجام دهید. کتابی که ثبت سفارشش کردید در کمتر از یک هفته و با هزینه ارسال رایگان به دستتان می رسد.

 خرید کتاب داستان

کتاب داستان